Regulamin oraz kwestie organizacyjne

Dostępny jest już aktualny regulamin obowiązujący w sezonie 2015/2016. Proszę o zapoznanie się z jego treścią.

Wpisowe w kwocie 400 zł należy wpłacić przed rozpoczęciem rozgrywek. W przypadku przelewu proszę o kontakt.

Listę zawodników proszę przesłać na maila najpóźniej do 7 października.

Proszę o dostosowanie się do regulaminu w kwestii przygotowania sali przez gospodarza meczu.

Wejście na salę w Robakowie jest o godz. 18:00. W Stolnie wejście o 18:30. Od tego momentu liczony jest czas 20 minut na przygotowanie boiska i rozgrzewkę. W przypadku braku gotowości do gry sędzia ma prawo odgwizdać walkower.

Jeżeli w trakcie spotkania sędzia stwierdzi możliwość przekroczenia czasu wynajmu sali to może on zadecydować o skróceniu do minimum przerw między setami oraz czasów jakie przysługują drużynom w trakcie każdego seta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.